Fiat 500
Action 24 kWh [ 3-Fase-11kW ] {SOH-90%} (INCL-BTW) *CARPLAY | DIGI-COCKPIT | DAB | COMFORT-SEATS | ECC | CRUISE*
Direct kopen, basisprijs: € 11.245,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.245,-
LEASEPRIJS: € 153,17 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.858,68 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Fiat 500 |
|---|---|
| Uitvoering: | Action 24 kWh [ 3-Fase-11kW ] {SOH-90%} (INCL-BTW) *CARPLAY | DIGI-COCKPIT | DAB | COMFORT-SEATS | ECC | CRUISE* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 26 maart 2022 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 52.535 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 153,17 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.245,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-402-JG |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 425 kg |
| Gewicht: | 1.155 kg |
| Wielbasis: | 232 cm |
| Hoogte: | 153 cm |
| Breedte: | 168 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.580 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronische remkrachtverdeling
- Fase-3 laden mogelijk
- Kleur wit
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Decor aluminium
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- 12Volt aansluiting
- Boordcomputer
- Hoofdsteunen achter
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 7" TFT Instrumentenpaneel in kleur
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- BTW te verrekenen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- CCS snellader aansluiting
- Connected services
- Connected services
- Dab
- Dab
- Driver Attention Assist (vermoeidheid detectie)
- Ice White
- LED achterlichten
- MOPAR connect
- Pack Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Bluetooth
- Draadloze telefoonlader
- Draadloze telefoonlader
- Niet in gerookt
- Oplaadmogelijkheid
- Pack Radio
- Zomerbanden